Hakkımızda

Servet Oral Mali Müşavirlik ; İstanbul’un merkezindeki ofisiyle,  İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı’na ve bir çok resmi kurum ve kuruluşa yürüme mesafesinde olup; İzlemiş olduğu hizmet politikasıyla, hizmet alanlara; hızlı, doğru ve optimal çözümleri sunmayı hedefler.

Mali Müşavirimiz Servet Oral başta olmak üzere; ofisimizin tüm çalışanları hizmet kalitesini en uygun düzeyde sunmakta ve hizmet alanların işlemlerini özveriyle yerine getirmektedirler.

Başta vergi mevzuatı olmak üzere; TMS ve Tekdüzen Hesap Planı çerçevesinde Muhasebe işlemlerini en kaliteli düzeyde sunmaya çalışan ofisimizde ayrıca, SGK ve tüm resmi kurumlarla ilgili işlemler ilgili kanunlar çerçevesinde yerine getirilir.

Ofisimiz ayrıca; T.C. vatandaşları dışında, Türkiye’de şirket açmak ve iş yapmak isteyen müşterilerine yönelik kuruluş ve muhasebe faaliyetleriyle çalışma izni ile ilgili hizmetleri de sunmaktadır.

Fındıkzade Semtinde bulunan ofisimiz gerek müşterilerini gerekse tüm dostlarını bir dost sıcaklığıyla her zaman beklemektedir.